Online Booking

Daniela Nicoara | 22.01.10

We spent 3 wonderful days hear you are perfect, everything was OK. Thank you.

Schenker Germany | 12.01.10

Dear all, thanks a lot for kind hospitality. We enjoyed the stay... Best Regards.

Meral Doğan | 24.12.09

Otel’in dekorasyonunu, temizliğini, sunulan hizmetleri ve çalışanların ilgisini çok beğendiğimi belirtmek isterim. Tasarlayan ve uygulayanları tebrik ederim. Her zaman bu Otel’i tercih edeceğimi de vurgulamak isterim. Umarım uzun vadede bu temizliği, kaliteyi ve sıcaklığı muhafaza eder. Farklılığını korur….

Michael Purton | 19.12.09

My wife and I have had a very comfortaible stay in your Hotel. We like the atmoshfere and the staff are excellient.

Özgür Barut | 18.12.09

Verilen hizmet bence çok kaliteliydi. Çalışanları sıcakkanlı ve dost tavırları süperdi. Arkadaşlara teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Otel yönetimine de bol kazançlı günler temenni ederim.

Renate Alijah | 25.11.09

Very nice and nicely designed Hotel. I enjoyed my stay very much. The people are very friendly, competent and helpfull. Wishing you a lot of success.

Capt. Nazmal Alam | 05.11.09

This Hotel is like a beatiful Picture. Everything is very neatly arranged. I loves staying here.

Elif Özdemir | 31.10.09

Tek kelimeyle harika bir otel… Herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Her yönüyle çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Hasan Kadan | 11.10.09

Anadolu yakasında sayılı otellerin arasına girebilecek kadar güzel, temiz, çekici, vs. vs. bir otel. Otelinizin tek eksiği asansörün durumu tek yakışmayan odur. Hayırlı Olsun.

İlhan Biçen | 11.10.09

İstanbul’a yakışan bir otel her şey çok güzel ( servis, oda temizliği v.b.) 2002 yılından beri otellerde konaklıyorum kaldığım ender otellerden biri.

Ökkeş Geçer | 17.09.2009

Esra kızım otel açmış Tuzla’da
Mimarisi gibi Şato imiş adı da
Her köşesi el emeği göz nuru,
Kendi gibi güzellenmiş her oda..

Kalan dostlar zevkten dört köşe,
Tavsiye ederler eşe dosta herkese,
Ev rahatlığıyla ikramlar birleşmiş.
Sevgi,saygı ve gülücükler beleşe.

Bu birinci otelin hayırlı ola,
Esracım darısı beş yıldızlara.
Büyüt işlerini namın saçılsın,
Hem Türkiye hem Avrupalara.

Köksal babandan artık bu kadar,
Bundan sonra yoluna sen var.
Evlen mürüvvetini de görelim,
İş güç de güzel kızım bir yere kadar.

Döküldü Köksal’ın saçı görünür keli,
Göbeği ileride ameliyatlıdır kalbi.
Kıymetini çok iyi bil yaşarken,
Dünyada azdır böylesi insan güzeli.
Geçer Ökkeş elbetteki amcandır,
Her gördüğü güzelliğe hayrandır.
Allah daim çalışana verir hakkını,
Esra kızım dürüst hem çalışkandır.

Poliychronis Poloyannidis | 02.09.09

Back in August. I said I would come back and I did! Now I am going away again and I willl come back!! Maybe to go away again and come back. Nice as always!!

Georgios Pavlou | 02.08.2009

Had a very nice stay. You have a beautiful Hotel. The stuff have been excellent. Cannot find any faults. I will certainly stay here again if i have to come back on business or holiday. I will recommend the hotel to my friends. Thank you very much.

Durmuş Ali Çolak | 08.08.2009

Öncelikle misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz. Tesadüfen sizleri tanıma fırsatımız olduğu içinde ayrıca çok mutlu olduk. Oteliniz gerçekten mükemmel. Birçok turistik otelde iş dolayısıyla sık kalma fırsatımız oluyor, ama bu denli şık renklerin uyumu, ferahlığını ancak evimizde buluruz diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Mükremin Özkaya | 09.08.2009

Yıllardan beri güzel Tuzla’mızın ihtiyacı olan elit bir konaklama tesisini ilçemize kazandırdığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Detaycı ve zor beğenen bir kişiliğim olmasına rağmen tesisinizden çok etkilendim. Her detayında ince bir zevk ve kalite var. Birçok ünlü turizm beldesinde bile böyle güzel bir tesis yok. Bu tesis Tuzla’nın marka değerine katkıda bulunacak mimarı çizgilere ve zevklere sahip. İsmi gibi gerçekten bir Şato olmuş. Tesisin tüm malzeme ve eşyalarının yüksek kalitesi beni şaşırtmadı desem yalan olmaz. Birçok lüks hotel de bile bu kalitede malzeme ve eşya yok. Yıllardır Tuzla’nın bir turizm beldesi olması için kendi imkanlarım ölçüsünde mücadele veren bir Tuzla’lı olarak bu tesis (demeyelim) Eseri bizlere kazandırdığınız için tekrar teşekkür ediyor,sizlere Cenab-ı Allah’dan hayırlı işler diliyorum. Saygılarımla

C.P.A. team Bangladsh | 14.08.2009

Dear hotel management. We are happy. Everything is good. Room service should be adequate to supply all logestic.

Cupt. Jobain | 15.08.2009

An excellent hotel with traditional hospitability. I really expect to come again and feel the hospitability and beauty of the hotel and the surroundings.

Naci Özcan | 18.08.2009

Misafirperverlik anlam kazanıyor. Her köşesinde, her detayda sevgi,emek,eğitim ve birikimin gözlemlendiği güzel bir eser. Güzel insanlar,size konuk olmaktan mutlu oldum. Güzellikler.

Arzu-Uğur İçlek | 19.08.2009

Sevgili Esra ve Zahide. Düğünümüzde birlikteydik ve bu muhteşem otelinizi geç gördük. İkinizin de el ele verip bu mimariyi ortaya çıkarmanız çok mutlu edici ve duygu doluydu bizler için. Canı gönülden tebrik ederiz. Her şey gönlünüzce olsun.

G. Audal | 25.08.2009

Hotel Chatto! Good hotel with excellent rooms. Service were also good,with friendly stuff.

Köksal Köse | 18.07.2009

Sevgili çocuklarım. Allah ağız tadı ile görevinizi tamamlamayı nasip etsin. Biliniz ki yaptığınız işle görevlisiniz. Malınız yok göreviniz var. Rızık Allah’tandır. Sizler veren el veya alan elsiniz. Hayırlara vesile olacak kazançların olması dileği ile bekçiliğini yaptığınız bu mekanın sizlere huzur, sağlık ve mutluluklar vermesini Cenab-ı Allah’dan niyaz ediyorum.

Av. Hüseyin Avni Balcı | 18.07.2009

Otelimizin öncelikle hayırlı ve uğurlu olmasını, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlı hizmetlere ve helal kazançlara vesile olmasını,değerli yavrularımız içinde rızık kaynağı olmasını Yüce Mevla’dan temenni ve niyaz eylerim. Sözlerimi şu güzel şiirle noktalamak isterim.
Açılır bahtımız bir gün,
Hemen battıkça batmaz ya.
Huda Rezzak-ı Alem’dir,
Rızıksız kul yaratmaz ya.

Zehra Köse | 20.07.2009

Kıymetli canlarım. Bu güzel eseri canla başla çalışarak bugünlere getirdiniz. Sizi canı gönülden kutlar,nice oteller zincirlerini oluşturmanızı diler,sağlık,mutluluk,huzurlu günlerle Allah’a emanet olun. Size güveniyor ve çok seviyorum.

Yusuf Kenan başar | 26.07.2009

Bugün çok sevdiğimiz hemşerim Hüseyin Avni ve ortağı Köksal Bey’in otellerini ziyaret ettik. Çok güzel bir gün geçirdik. Hayırlı ve bol kazançlı işler diliyoruz. Ayrıca oteli idare eden sevgili kızlarımız Zahide ve Esra’ya işlerinde başarılar diler,daha iyi ve büyük işler dileriz.

Meral Başar | 26.07.2009

Güzel kızlarım Esram ve Zahidem. Bugün benim en mutlu günüm. Sizlerin Eserleriniz oteliniz harika olmuş. İnşallah bu güzel eseri çocuklarınızla paylaşarak uzun yıllar devam ettirirsiniz. Sizler çok iyi evlatlarınız. Her şeye layıksınız. Tüm dualar üzerinizde olsun.

Gülru Yurdakul | 28.07.2009

Sevgili kardeşlerim Esra ve Zahide. Böylesine güzel ve özel bir oteli Tuzla’ya kazandırdığınız için aklınıza,emeğinize sağlık. Umarım herşey planladığınız gibi olur ve oteller zincirinin iki güzel ve başarılı patroniçeleri olursunuz. Herşey gönlünüzce olsun canlarım. Sizleri çok seviyor,her zaman yanınızda olacağıma söz veriyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.